Wersja kontrastowa
A A A
Strona główna » AKTUALNOŚCI » Wdrożenie technologii produkcji nowych produktów

Wdrożenie technologii produkcji nowych produktów

Data dodania: 07-10-2021
INVEST Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Wdrożenie technologii produkcji nowych produktów”.
alt


 

INVEST Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Wdrożenie technologii produkcji nowych produktów”.

Celem projektu jest wdrożenie do działalności gospodarczej firmy innowacji technologicznej w postaci worków z fałdą oraz worków klasycznych w układzie prostokątnym z uchwytem tekturowym normalnym, z uchwytem plastikowym oraz z uchwytem obtryskiwanym elastomerem.

Projekt dotyczy wdrożenia innowacji technologicznej w postaci nowej metody produkcji zbiorników kurzu do odkurzaczy. Realizacja projektu umożliwi wdrożenie do produkcji prac badawczo-rozwojowych prowadzonych w INVEST.

Przedsięwzięcie umożliwi wprowadzenie nowych zbiorników do odkurzaczy oraz rozpoczęcie produkcji worków fałdowych, które będą wyposażone w nowe uchwyty.

Projekt przyczyni się do rozwoju firmy i do wzmocnienia jej pozycji konkurencyjnej w segmencie worków do odkurzaczy przemysłowych, umożliwiając rozwój polskiej marki także na rynkach światowych.

Wartość projektu:  2 105 000,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:  1 263 000,00 PLN

alt

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii AKTUALNOŚCI
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu

Zapisz się do naszego Newslettera i zyskaj !

Podaj nam swój adres mailowy, a w zamian otrzymasz kupon rabatowy na zakupy w naszym sklepie o wartości 10%

Minimalna wartość zamówienia o jakiej będzie można zrealizowac kupon rabatowy to: 100,00 zł